Ohlédnutí za rokem 2014

60_prapor_015

LEDEN
Na výroční schůzi bylo hlavním tématem rozhodnutí o pojetí a přípravě oslavy 60. výročí založení našeho sboru.

KVĚTEN
Členové sboru zajistili dovoz máju, tentokrát až ze smrčiny na rozhraní katastru Hradčovice - Mistřice z důvodu opravy cesty k Jánu a organizačně zajistili i samostné postavení máju.

První květnovou neděli jsme se zúčastnili mše sv. v našem kostele za živé a zemřelé hasiče farnosti.

ČERVEN
8.černa proběhla na hřišti v Drslavicích okrsková soutěž, naše družstvo těsně uhájilo časem 36,0s třetí místo před posledními Veletinami. První místo potřetí v řadě potvrdily Hradčovice a získlay tak do svého vlastnictví putovní pohár okrsku.

SRPEN
60. výročí založení našeho sboru jsme si připomněli děkovnou mší sv. u kapličky za účasti jak členů okolních sborů okrsku, tak zástupců DH Kátlovce a spoluobčanů. Z rukou starosty obce jsme k našemu výročí obdrželi dar od vedení obce - ručně vyšívaný prapor s ozdobnou stuhou, který byl poté požehnán P. Klimešem. Následné posezení u kapličky při poslechu DH Hradčovjanky předčasně ukončil déšť.

ŘÍJEN
Sbor provedl na Lhotce sběr kovového šrotu.

LISTOPAD
Listopadový lampionový průvod, který organizačně zajišťujeme, opět s rekordní účastí dětí, rodičů i prarodičů letos vyšel v opačném směru - od místa srazu před obecním úřadem k hasičárně na Lhotce. Zde proběhlo malé občerstvení, stezka odvahy pro děti k rozhledně a malý ohňostroj na závěr.

PROSINEC
Na výjezdní zasedání v rámci doznívajících letošních oslav jsme spolu s našimi drahými polovičkami vyrazili do Polešovic do vinařství Vaďura. Po řízené degustaci v tradičním sklepě jsme se přesunuli na prohlídku do nových výrobních prostor a následné posezení se skleničkou kvalitního moku.

Powered by Drupal - Design by artinet